KONTAKTY

Baby Bubu Distribution
Jegorovovo námestie č. 882/1, 040 22 Košice
tel: +421917174048
napíšte nám

NOVINKY

arr3Vitajte !!!Vitajte v našom internetovom obchode Babybubu. U nás nájdete vysoko kvalitný tovar. Dbáme nato, aby... arr3NaskladnenieUž v ponuke aj HAAKAA :)   Tím Babybubu... arr3Termofľaše HaakaaNEPREHLIADNITE! Haakaa ponúka tovar najväčšej kvality a kedže prichádza zima, každý rodič ocení kúpu...

TOVAR V AKCII

naša cena 17,10 EUR
skladom
naša cena 17,10 EUR
skladom

O NÁS
O NÁS

 

Sme radi, ze nakupujete v našom e-shope www.babybubu.sk. Zaoberáme sa distribúciou tovaru Haakaa pre deti od narodenia až do predškolského veku. Potreby pre detičky zodpovedajú najvyššej kvalite a sú certifikované. V našom eshope si každá mamička nájde pre svoje dieťatko to najlepšie. Našou prioritou je predávať tovar v takom možstve, aby zodpovedal tým najvyšším štandardom a kvalite.

Popri tom distribuujeme aj tovar obľúbených značiek ako Fisher-Price, Mothercare, Munchkin, Silvercloud, Summer a kozmetiku značky Little Dragon.

Pri objednávke nad 50 €, doprava zadarmo.


V prípade, ak máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom emailu babybubueshop@gmail.com alebo telefonicky na telefónnom čísle 0917 174 048.

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup.

                                     

ZmFkMzk