KONTAKTY

Baby Bubu Distribution
Jegorovovo námestie č. 882/1, 040 22 Košice
tel: +421917174048
napíšte nám

NOVINKY

arr3Vitajte !!!Vitajte v našom internetovom obchode Babybubu. U nás nájdete vysoko kvalitný tovar. Dbáme nato, aby... arr3NaskladnenieOčakavané naskladnenie odsávačiek HAAKKA sa presúva na začiatok marca.   Je nám to ľúto, no... arr3Termofľaše HaakaaNEPREHLIADNITE! Haakaa ponúka tovar najväčšej kvality a kedže prichádza zima, každý rodič ocení kúpu...

O NÁS
O NÁS

 

Vitajte na stránkach nášho internetového obchodu www.babybubu.sk.

Sme radi, ze nakupujete v našom e-shope. Zaoberáme sa predajom oblečenia a potrieb pre detičky do 1 roku. Oblečenie je vyrobené z certifikovaných materiálov a potreby pre detičky zodpovedajú najvyššej kvalite a sú certifikované. V našom eshope si každá mamička nájde pre svoje dieťatko to najlepšie. Našou prioritou je predávať tovar v takom možstve, aby zodpovedal tým najvyšším štandardom a kvalite.

Okrem iného sme ditribútorom produktov značky HAAKAA, ktoré nájdete v ponuke len v našom obchode.

V ponuke máme aj darčekové sady, koše s možnosťou vyskladať si z ponukaných produktov vlastný darčekový kôš.

 

Navyše pri objednávke nad 50 € je doprava zadarmo. Už nemusíte chodiť do preplnených obchodov, nakupujte v kľude z pohodlia Vášho domova.


Nakupovať u nás je jednoducho zábava!


V prípade, ak máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom emailu babybubueshop@gmail.com alebo telefonicky na telefónnom čísle 0917 174 048.

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup.

NzRjN