KONTAKTY

Baby Bubu Distribution
Jegorovovo námestie č. 882/1, 040 22 Košice
tel: +421917174048
napíšte nám

NOVINKY

arr3Vitajte !!!Vitajte v našom internetovom obchode Babybubu. U nás nájdete vysoko kvalitný tovar. Dbáme nato, aby... arr3NaskladnenieUž v ponuke aj HAAKAA :)   Tím Babybubu... arr3Termofľaše HaakaaNEPREHLIADNITE! Haakaa ponúka tovar najväčšej kvality a kedže prichádza zima, každý rodič ocení kúpu...

TOVAR V AKCII


Úvod » Haakaa

Dojčenské potreby

 

Spoločnost Baby Bubu Distribution sa rozhodla priniesť na slovenský a český trh produkty pre detičky, ktoré tu doposiaľ chýbali. Našou prioritou je ponúknuť mamičkám ich ratolestiam vysoko kvalitný tovar v eko kvalite. Súčasne kladieme dôraz na cenovú dostupnosť nami ponúkaného tovaru. 

 

Na trh uvádzame značku HAAKAA, rodinnú novozélandsku značku, ktorá poskytuje rodičom bezpečné, prirodzené, netoxické a ekologické výrobky pre ich deti. Celý tým značky HAAKAA je na 100% oddaní vytváraniu štýlových, praktických a udržateľných produktov, ktoré sú bezpečné pre naše deti i našu planétu.

 

Tieto produkty sú známe svojimi vysokými bezpečnostnými štandardmi, vynikajúcou kvalitou a jedinečným dizajnom. Všetky výrobky Haakaa sú navrhnuté a testované na Novom Zélande a vyrábané vo vybraných vyspelých medzinárodných továrňach pod prísnymi kontrolami kvality.

 

Všetci chceme vytvoriť ekologické výrobky, ktoré podporujú Zem a chránia naše deti pred škodlivými chemickými látkami a toxínmi.
Ponuka zahŕňa: detské fľaše z nehrdzavejúcej ocele, sklenené detské fľaše, silikónové detské fľaše, eko bambusový riad, cumlíky a hryzatka z prírodného kaučuku a príslušenstvo.

 

Haka je tradičný vojnový tanec predkov Mariovcov na Novom Zélande s veľmi špeciálnym významom "Buďte silným bojovníkom, nájdite silu tým, že sa rozhodnete usmievať cez akékoľvek výzvy, ktoré život prináša".

 

 


EUR
EUR
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
bežná cena 33,90 EUR

naša cena 30,90 EUR

skladom

Nzg3NzkxZ